Dejme toMu
 
Michael    Tvrdík
Student VUT
Sólový zpěv
sbor: tenor, bas
funkce: degustátor a distributor stravy
Vedoucí o něm říká:
"Míša je výborný zpěvák, který plynně přechází ze sóla do sborového tenoru a zase zpět. Zkrátka, když už se ve schole zrovna vyskytuje, tak je pěveckým tahounem mužské sekce. Je také vrchním ochutnávačem všech jídel a dokáže je značně ocenit. Ale jakožto kluk patří i on mezi občasné prudiče. Jak je však známo, i tato role je nutná. :-)"

Michael Tvrdík studuje druhým rokem Mechatroniku na Strojní Inženýrské na VUT. Rád jí, spí, zpívá a tančí. Baví ho cokoliv zábavného, protože jak sám říká: „Nuda je nuda.“

Proč chodíš do Dejme toMu?

Do scholy chodím proto, že rád zpívám, ve schole jsou dobří lidé a vždycky je na zkoušce co jíst. Navíc, zpíváme písničky, které mají tu správnou energii, která spoustě jiným chybí.

Kdo je největším prudičem a jak se to projevuje?

Největším prudičem jsou lidi, co nechodí na zkoušky, protože pak nás zpívá pět a půl, a to není ono.

Jaké zásadní nedostatky má schola?

Zásadním nedostatkem je zásadní nedostatek kluků, stává se, že zpívám sám, protože ostatní na něco hrají. Takoví dva, tři kluci navíc by se určitě využili.

Jaké jídlo máš na zkouškách nejraději?

Já rád všechno dobré jídlo a k mému štěstí se na zkouškách jiné nevyskytuje.

Jaký je tvůj největší zážitek se scholou?

Největší zážitek? Těžko říct, možná když jsem zpíval sólo afrického Baba Yetu - Otče náš ve swahilštině, tu písničku znám už spoustu let a vždycky jsem si ji chtěl někdy pořádně zazpívat. Díky schole jsem dostal šanci :-).

zpátky