Dejme toMu
 
David    Indra
IT specialista
sbor: tenor
funkce: pomocný zvukař, webmaster
Vedoucí o něm říká:
"David je extrémně chytrý kluk, který má na všechno jasný názor a stojí si za ním hlava nehlava. Nadměrně se vzdělává v oblastech, které ho zajímají, bohužel na úkor ostatních předmětů :-). S každým mým nápadem se mi snaží vyhovět, i když to občas trvá. Ale dělá naprosté maximum ke spokojenosti všech!"

David Indra studuje na Cyrilometodějském gymnáziu v Prostějově. Podstatně víc než škole se věnuje mimoškolním aktivitám. Příležitostně hraje na varhany, programuje především webové stránky, vzdělává se v IT oblasti. Mezi jeho koníčky patří hudba, logické hry (Hledání min, Sudoku, případně piškvorky).

Co se ti na Dejme toMu nejvíce líbí?

Moc se mi líbí aranže písní, které schola zpívá - tímto chválím příslušný scholový výbor :-). Dále také viditelná radost a energie, která z celé scholy vychází, a samozřejmě nekonečná ochota a práce vedoucí.

Jak ses dostal k programování našich stránek?

Já už vlastně ani nevím. Vedoucí Jana za mnou přišla a navrhla mi, jestli bych byl ochotný se toho ujmout. Řekl jsem si, proč ne, a už to bylo.

Kolik času ti trvalo zprovoznit stránky pro veřejnost?

Těžko se dá vyčíslit doba, jakou jsme nad tím společně s Janou strávili (Jana byla hlavní a jediná designérka stránek, protože já jsem grafikou nepolíbený :-)). Bylo to tak, že chvíli jsem na tom pracoval, pak zase ne. Ale největší část práce jsme udělali asi na přelomu let 2014/15, během Vánoc.

Máš nějakou vizi, jak stránky vylepšovat ?

Nejsem takový inovátor a po této stránce spoléhám na vedoucí. Až ona přijde s nějakým dalším perfektním nápadem, jak by se stránky daly ozvláštnit (jako před časem například těmito rozhovory), tak se ho pokusím zrealizovat.

Co považuješ za největší lákadlo pro fanoušky a nové členy Dejme toMu?

Myslím, že schola je skupinou milých lidí, kteří dobrovolně obohacují nejen sebe, ale svojí hudbou i ostatní, jak se můžete přesvědčit například v záložce Nahrávky na těchto stránkách. Proto myslím, že určitě stojí za to k nim patřit :-).

zpátky