Dejme toMu
 
Klára    Koutná
Studentka Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži
Sólový zpěv
sbor: soprán
nástroje: dešťová hůl, trubka
Vedoucí o ní říká:
"Klárka je tak zlatá, milá a hodná, že to snad už ani víc nejde. Jako bonus mi připadá neskutečně vtipná. Není s námi příliš dlouho, ale přesto patří už mezi ty nejpoctivější, nejochotnější a nejakčnější. Nemá problém zapojit se do jakýchkoli mimoscholových aktivit a myslím, že v sobě tajně skrývá herecký talent."

Klára Koutná navštěvuje Reálné gymnázium a Základní školu města Prostějova. Nejvíce ji baví kreslení a cyklistika.

Proč chodíš do Dejme toMu?

Hlavní důvod je to, že ráda zpívám, což se asi očekává. Ale co víc - poznala jsem zde super lidi, se kterými se i zasměju a které bych jinde nenašla.

Co bys na schole zlepšila?

Neříkám, že jsme dokonalá schola, ale není moc co zlepšovat. Ale pokud ano, tak to jsou jen ne moc podstatné, drobné věci. Jsem zde spokojená.

Se kterým zpěvákem, zpěvačkou nebo skupinou bys chtěla, aby si schola zazpívala ?

Asi by záleželo, na čem bychom se všichni shodli. Ale myslím, že by nebylo od věci, kdybychom si zazpívali s někým, jehož písničky uplatňujeme ve schole. Napadá mě třeba Pavel Helan nebo někdo takový (nejlépe české národnosti).

Kdo je podle tebe ve schole největším prudičem a jak se to projevuje ?

Z mého pohledu nikdo, většinou je to totiž jen drobné napomínání – upozorňování na chyby, bez kterého by se to asi neobešlo. Taky podotýkám, že je to jen můj názor.

Které fukce bys chtěla někdy ve schole dosáhnout a proč?

Já moc o žádnou funkci nestojím. Chci se jen dopracovat k hodnotě vzorného člena, který například včas vyplňuje tabulky na zkoušky.

zpátky